Dla zwiększenia jakości użytkowania sklep korzysta z Cookies
×
  
×
 x 

Twój koszyk jest pusty

Zwroty / Reklamacje

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolona/ny z otrzymanego produktu - skontaktuj się z nami!
Zwrot bez podania przyczyny
Jeżeli produkt nie był używany i nie jest w jakikolwiek sposób uszkodzony z tego tytułu, przysłyguje Ci prawo do zwrotu w ciągu 14 dni od momentu otrzyrnania paczki.
Pobierz formularz, wypełnij go i wyślij do nas mailowo lub dołącz do przesyłki.
Kiedy paczka do nas dotrze w ciągu 10 dni zwrócimy Ci na Twoje konto kwotę za zakupiony produkt wraz kosztem pierwotnej wysyłki.
Wymiana
Jeżeli produkt nie był używany i nie jest w jakikolwiek sposób uszkodzony z tego tytułu, przysługuje Ci prawo do wymiany w ciągu 14 dni od momentu otrzymania paczki.
Powodem może być np. Źle dobrany rozmiar, chęć wymiany modelu lub inny.
Pobierz formularz, wypełnij go i wyślij do nas mailowo lub dołącz do przesyłki.
Kiedy paczka do nas dotrze, przyślemy do Ciebie wskazany produkt. W tym wypadku koszty wysyłki nie są zwracane.
Reklamacja
Pobierz formularz i opisz w nim swój problem dotyczący otrzymanego produktu.
Reklamacja zostanie uwzględniona, jeżeli wada była przez Ciebie zaobserwowana od początku (powstała np. w czasie transportu) lub pojawiła się w trakcie codziennego noszenia (pęknięcie, odłamanie się kawałka drewna lub żywicy). Jeżeli taka sytuacja zaistnieje w przeciągu dwóch lat - wymienimy Twoją biżuterię na nową lub zwrócimy Ci pieniądze.
Nie uwzględnimy reklamacji jeśli uszkodzenie lub trwałe ubrudzenie powstało z powodu niewłaściwego użytkowania (np. wskutek zbyt długiego i częstego trzymania w wodzie, ekspozycji na wysoką temperaturę, pracy w toksycznych lub zanieczyszczonych warunkach, wystawiania na bezpośredni kontakt z ostrymi narzędziami, użytkowania w sposób, do którego nie jest przeznaczony itd.).
×